חתונה חילונית
» דף הבית
» מי אנחנו
» מהי חתונה חילונית
» מצב משפטי בישראל
» חתונה אזרחית
» צפיה בנוסחי כתובה
» אתר כתובות
» פורום חתונה חילונית
» יצירת קשר
"ברית זוגיות" בחדשות
גיור אלטרנטיבי: מתעכב אישור החלופה העוקפת את מסלולי הגיור האורתודוקסים, שיכולה לפתור את בעית נישואיהם של עולים ולא יהודים בישראל.

                               לכתבה המלאה
 
 
"ברית הזוגיות" - המהפכה השקטה בנישואים האזרחיים:נישואים אזרחיים בדלת האחורית? אחרי עבודת הכנה של 8 חודשים, ועדת בראון הכינה טיוטת חוק הקובעת כי לצד מסלול הנישואים הדתי, יהיה מסלול חילוני שייקרא "ברית זוגיות". לפי החוק שיוגש לוועדת השרים, זכויות בני הזוג בשני המסלולים יהיו זהות. ynet מגיש את הנוסח המלא של טיוטת החוק.

                               לכתבה המלאה
 
 
מסתמן - נישואים חילוניים בישראל: צעד גדול למהפכה החילונית: ועדה קואליציונית ניסחה הצעת חוק שתאפשר לזוגות לוותר על הרבנות ולחתום על "ברית זוגיות". ח"כ בריזון: "מבטיח שלא תיפול שערה מראשו של המסלול הדתי".

                               לכתבה המלאה
 
חדשות טריות
ליברמן נפגש עם ישי: לא מוותר על ברית הזוגיות ישראל ביתנו עושה צעד נוסף לכיוון הממשלה: אביגדור ליברמן נפגש עם אלי ישי ושוחח עמו על נושאים קואליציוניים. יו"ר ש"ס הבהיר כי מפלגתו לא תסכים ל"ברית זוגיות" כאלטרנטיבה לנישואים, ועל פי ההערכות במפלגה, אך ליברמן לא צפוי לוותר על הדרישה

                               לכתבה המלאה
 
מי אנחנוהטקס יערך על ידי עורך טקסים מנוסה ומומחה בתחומו שבשיתוף עם בני הזוג, יבנה טקס המתאים לצרכיכם. טקס החתונה יתוכנן כך שיענה על הסגנון, התכנים והרוח של בני הזוג וישקף את מערכת התפישות והערכים שלכם. ניתן יהיה לכלול בטקס אלמנטים ותכנים הלקוחים מטקס החתונה היהודי המסורתי בשילוב עם טקסטים אותם יבחרו בני הזוג. במהלך הטקס ניתן יהיה לשלב חברים ומשפחה שיקחו חלק, יקריאו קטעים משלהם או שיבחרו עבורם. לזוגות המעוניינים בטקס הדומה לטקס המסורתי ניתן יהיה לערוך טקס המבוסס על החתונה המסורתית. בכל שלב תוכלו לבחור, להתייעץ, לשנות ולערוך את הטקס עד שתגיעו לטקס שיהלום את ציפיותכם. 
 
  זכויות יוצרים © עיצובים - עיצוב ובניית אתרים - [email protected]